Bitdefender

Krzysztof Jagielski
25.07.2017

O firmie Bitdefender

Dlaczego wilk? Dacja stanowiło terytorium w Europie, gdzie dziś leży Rumunia, Mołdawia i część Ukrainy, wschodnia Serbia, północna Bułgaria, Słowacja, Węgry i południowa Polska. Ludzie mieszkający na tych terenach nazywani byli Dakami i słynęli z wielkiej odwagi do walki. Gdy ruszali do boju, nieśli ze sobą „Dackiego Smoka” – chorągiew z postacią smoka o głowie wilka z otwartym pyskiem.

Pół wilk – pół smok powiewał na sztandarze pędząc razem z jeźdźcami. W czasie jazdy, powietrze dostające się do specjalnie wyciętego otworu w pysku wilka wytwarzało przenikliwy dźwięk, sprawiając wrażenie, że stworzenie żyje i jest niebezpieczne. To nie tylko osłabiało morale przeciwników, ale także straszyło wrogów pomagając wygrać bitwę.

Dacki smok jest symbolem, który można wciąż podziwiać na kolumnie Trajana w Rzymie, na rzymskich monetach i na Łuku Galeriusza w Salonikach.

Nasza firma w dalszym ciągu dba  o standardy symbolu odwagi Daków w determinacji i zwycięstwie z zagrożeniami online. Źródło: Bitdefender

Funkcjonalność Bitdefender

Ochrona

Rozwiązanie antywirusowe Bitdefendera posiada najlepszą ochronę przeciwko złośliwemu  oprogramowaniu w branży komputerowej od 5 lat. Co jest tajemnicą  bycia w czołówce cyber-bezpieczeństwa tak długo? Wykorzystujemy sztuczną inteligencję i inne przełomowe technologie, takie jak globalne sieci posiadające więcej niż 500 milionów komputerów, wykrywają one i natychmiast blokują nawet najnowsze zagrożenia  na całym świecie. Jeszcze lepiej! - robimy wszystko bez spowalniania twoich urządzeń.

Pełna ochrona danych

Pełna kontrola nad najbardziej wydajną ochroną antywirusową dostępną dzisiaj. Bitdefender Total Security Multi-Device 2017 działa przeciwko wszystkim zagrożeniom poczynając od wirusów, robaków i trojanów do ransomware,  wykorzystywaniu okresu zero-day, rootkitów i spyware. Twoje danei prywatność są w dobrych rękach.

Aktywna kontrola zagrożeń

Używamy innowacyjnych technologii opartych na heurystycznym wykrywaniu poprzez analizę wykonywanych działań, aby uważnie śledzić Twoje aktywne aplikacje. Kiedy Bitdefender Total Security Multi-Device 2017 wykryje coś podejrzanego, podejmuje natychmiastowe działanie.

Ochrona przed Ransomware

Możesz umieścić  poufne dokumenty pod  specjalną ochroną przed złośliwym oprogramowaniem szyfrującym, które żąda okupu za twoje osobiste pliki.

Tryb ratunkowy

Pewne skomplikowane wirusy, takie jak rootkity muszą  być usunięte przed uruchomieniem systemu Windows. Kiedy Bitdefender wykryje takie zagrożenia, restartuje komputer w trybie ratunkowym
w celu wyczyszczenia i przywrócenia sprawności Twojego systemu.

Potęzny Anti-phishing

Bitdefender sprawdza i blokuje strony, które podszywają się pod oryginalne udając, że są godne zaufania, aby ukraść dane finansowe takie jak: hasła czy numery kard kredytowych.
Wyczulony na oszustwa (Anti-fraud)

Nasz zaawansowany system filtrowania ostrzega czy odwiedzasz  strony, które mogą próbować Cię oszukać, takie jak kasyna, strony pornograficzne, propozycje pożyczek pieniężnych i inne.

Bezpieczne przeglądanie

Dowiedz się czy Twoje wyniki poszukiwania  są  bezpieczne, zanim klikniesz na link. Bitdefender blokuje znane niebezpieczne połączenia.

Wydajność

Niczym samochód wyścigowy, który jest również nieprzepuszczalnym pancernym pojazdem - Bitdefender Total Security Multi-Device 2017 daje Ci obie te funkcje. Jest niewiarygodnie potężny i jednocześnie ekstremalnie szybki. Nasze rewolucyjne technologie zapewniają natychmiastową reakcję na złośliwe oprogramowanie, jak również dokładne skanowanie bez spowalniania Twojego systemu. To co znajduje się pod maską, czyni program Bitdefender szybkim i łatwym w użyciu.

Bitdefender Autopilot™

Raz włączony Autopilot sam będzie dbał
o Twoje bezpieczeństwo w wirtualnym świecie. Zyskujesz optymalne bezpieczeństwo bez konieczności konfigurowania programu.

Bitdefender Photon™

Ta innowacyjna ekskluzywna technologia pomaga Bitdefender Total Security Multi-Device 2017 zoptymalizować konfigurację narzędzi Twojego systemu tak, aby zaoszczędzić zasoby informatyczne oraz poprawić wydajność i działanie.

Integracja chmury

Gdy skanowanie odbywa się chmurze, to ma zerowy wpływ na Twoje lokalne zasoby, co oznacza, że prędkość i wydajność Twojego systemu pozostanie nienaruszona. Twoje pliki zawsze pozostaną prywatne: my skanujemy tylko sygnatury Twoich danych, nie ich aktualną zawartość – Twoje dane nigdy nie będą przesyłane i przechowywane w chmurze.

Tryb pracy, filmu, gry

Oprogramowanie antywirusowe Bitdefender Total Security Multi-Device 2017 wykrywa kiedy grasz, pracujesz czy oglądasz film, więc wie aby Ci nie przeszkadzać niepotrzebnymi prośbami. W ten sposób możesz być skupionym na tym, co ważne. W zależności od tego, co wybierzesz do zrobienia na swoim komputerze, Bitdefender Total Security Multi-Device 2017 tymczasowo zatrzymuje wyskakujące okna, koryguje ustawienia wizualne i stopuje nieważną działalność
w tle, pozwalając Ci cieszyć się z Twojego urządzenia maksymalnie.

Tryb Oszczędzania Baterii

Jest to przydatna, inteligentna funkcja pozwalająca oszczędzać energię baterii w laptopach i tabletach przez tymczasowe przełączanie ustawień systemów takich jak : wyświetlacz, system chłodzenia, aktualizacje systemu czy połączenia Bluetooth.

Prywatność

W Bitdefender wiemy, że chcesz chronić co jest dla Ciebie najważniejsze.Chcesz utrzymać swoją rodzinę w bezpieczeństwie i móc wybrać czym się dzielić i co ukryć przed niepowołanymi oczami. Oto dlaczego Bitdefender Total Security Multi-Device 2017 zawiera narzędzia i funkcje, które uniemożliwiają hakerom przechwytywanie danych  i hamują wszystkie rodzaje złośliwego oprogramowania przed atakiem na Twoją prywatność.

Zero zmartwień i szybkie działanie online

Prowadź transakcje bankowe i zakupy z unikalnej, dedykowanej przeglądarki, która zabezpiecza twoje transakcje
i zapobiega oszustwom. Bitdefender Safepay może teraz  również automatycznie wypełnić pola do płatności danymi Twojej  karty kredytowej.

Ochrona dla Rodziny

Z Asystentem Rodzica możesz dyskretnie  kontrolować działalność twoich dzieci w Internecie, tak, że są one zawsze bezpieczne online.

Zapora prywatności

Z Bitdefender Total Security Multi-Device 2017 zyskujesz dodatkową warstwę ochrony, dzięki której Twoje dane osobowe są bezpieczne przed hakerami i szpiegowaniem danych

Ochrona na portalach społecznościowych

Bądź bezpieczny przed złośliwymi linkami, które atakują Cię podczas korzystania z portali społecznościowych takich jak Facebook, Twitter itp.

Manadżer haseł

Przechowuj swoje hasła, informacje o karcie kredytowej i inne poufne dane w bezpiecznym repozytorium dla łatwego dostępu za każdym razem, kiedy ich potrzebujesz. Menedżer haseł daje Ci możliwość automatycznego wypełniania formularzy online i może również polecić bezpieczne hasła.

Niszczarka plików

Użyj tego narzędzia kiedy chcesz skasować plik na dobre i nie pozostawić żadnych śladów, że on kiedykolwiek istniał na Twoim PC.
Bitdefender Autopilot™

To czysta wolność: włącz Autopilota, i  ochrona zacznie działać sama, bezproblemowo. Bez wyskakujących okienek, okien dialogowych i setek opcji do przejścia, będziesz mógł skupić się na pracy i zabawie.

Skanowanie luk

Skanowanie pod kątem dziur bezpieczeństwa i luk za jednym kliknięciem myszy. Oprogramowanie antywirusowe Bitdefender Total Security Multi-Device 2017 sprawdza Twój komputer pod kątem przestarzałego i wrażliwego oprogramowania, braku  aktualizacji zabezpieczeń systemu Windows i potencjalnie niebezpiecznych ustawień systemu aby dołożyć wszelkich starań do ich naprawy.

Zródło: Bidefender funkcjonalność

Cennik Bitdefender

 

 

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.