Gdzie można zdobyć skrzynki do CS:GO za darmo?

Antoni Kwapisz
02.12.2022

Granie w Counter Strike: Global Offensive staje się jeszcze bardziej emocjonujące, kiedy zdobywasz unikatowe skórki. Indywidualne dostosowywanie swojego wyglądu, jak również używanego w grze osprzętu, to cel wielu graczy na całym świecie. Najlepszą metodą do spełnienia swoich gamingowych marzeń, jest zdobycie skrzynek. Sprawdzamy, gdzie można zdobyć skrzynki do CS:GO za darmo.

Czym są skrzynki do CS:GO?

Skrzynki do CS:GO to specjalne boksy, które zbiera się w grze. Mogą one zawierać skórki dla Twoich broni, nowe naklejki, lub zestawy dźwięków. Warto podkreślić, że im rzadszy dany skin, tym mniejsze prawdopodobieństwo wylosowania skrzynki go zawierającej.

W związku z częstotliwością występowania danych skórek CS:GO, wyróżnić możemy siedem kategorii tych dropów. Żeby móc otworzyć konkretną skrzynkę, potrzebny jest specjalny klucz. Ten produkt cyfrowy stanowi podstawę działania ekosystemu nagród w ramach gry Counter Strike.

Gdzie szukać darmowych skrzynek CS:GO?

Jeżeli szukasz najlepszych możliwości na zgarnięcie skrzynki do CS:GO za darmo, sprawdź portal BloodyCase pod adresem strony https://bloodycase.com/pl/free-cases.

Znajdziesz tam kilka sprawdzonych sposobów, żeby móc otrzymać darmowe skórki do customizacji swojego profilu w grze. Wystarczy zarejestrować się w systemie przy użyciu swojego konta Steam, a następnie otwierać skrzynie z nagrodami.

Darmowe skrzynki do CS:GO to rewelacyjna okazja dla każdego gracza, który chce rozbudować swoje konto w grze. Po otwarciu skrzyń, Ty decydujesz, co chcesz zrobić z wygranymi przedmiotami. Itemy możesz sprzedać, albo odblokować możliwość użycia ich w grze Counter Strike.

Odbierz najlepsze darmowe case’y do CS:GO już dziś i pochwal się swoim znajomym ekscytującymi skinami w grze!

Co jeszcze warto wiedzieć o skrzyniach Counter Strike?

Otwieranie skrzynek w ramach rozgrywki w CS:GO urosło przez lata do rangi legendarnego zajęcia. Na całym świecie znaleźć można wielu graczy, którzy specjalizują się wyłącznie w gromadzeniu i odblokowywaniu skórek ukrytych w case’ach. Warto zatem przyjrzeć się z bliska kilku kluczowym faktom na temat skrzynek.

Przede wszystkim, należy podkreślić, że najczęściej spotykanym case’m są skrzynki z bronią. Znajdziesz w nich skiny, za pomocą których będziesz w stanie udoskonalić wygląd swoich pistoletów, karabinów, a także noży. Co więcej, popularne skrzynki do CS:GO zawierają również elementy dekoracyjne dla zmiany wyglądu Twojej postaci, w tym przykładowo nakrycia głowy.

W sporej liczbie skrzynek ukryto też naklejki. Po ich uzyskaniu, możesz umieszczać je na wszystkich większych elementach, jakie podlegają indywidualizacji. Naklejki dają Ci nieograniczone możliwości stworzenia własnego unikalnego designu karabinów czy noży.

Rzadziej spotykane, ale najbardziej emocjonujące, są skrzynki z bonusowymi przedmiotami. Legendarne i mityczne itemy dotyczą skórek dla broni, naklejek, a także innych wyjątkowych elementów.

Co z płatnymi kluczami do skrzynek?

Poza wspomnianymi wcześniej darmowymi skrzyniami, gracze CS:GO mogą również kupować płatne klucze. Producent gry, firma Valve, ustaliła cenę kluczy na 2,49 USD. Warto podkreślić, że klucze nie podlegają już obrotowi w handlu, co związane jest z walką Valve z procederem prania brudnych pieniędzy.

Jeśli zakupisz klucz w grze Counter Strike, Twój profil bierze udział w losowaniu skrzynki. Algorytm komputerowy dopasowuje losowo nagrodę, którą może być jeden przedmiot, albo cały ich zestaw. Warto powtórzyć jeszcze raz, że im rzadszy dany skin, tym mniejsze prawdopodobieństwo natrafienia na niego.

Skrzynki do CS:GO za darmo – podsumowanie

Skrzynki do CS:GO otwierane kluczami stanowią jeden z najistotniejszych elementów całego ekosystemu tej popularnej gry komputerowej. E-sportowcy prześcigają się w losowaniu skrzynek, gdyż każdy chce stworzyć sobie wymarzony wizerunek w grze.

Wielu z nich wydaje miesięcznie tysiące złotych na zakup kluczy, inni zaś chętnie też handlują zyskanymi przedmiotami w sieci. Warto zatem sięgnąć po darmowe skrzynki do CS:GO, gdyż oferują one jedyną możliwość zgarnięcia fantastycznych skinów bez konieczności wydawania własnej kasy.

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.