Czy można korzystać z TikToka bez zakładania konta?

Mateusz Nowak
16.08.2023

TikTok to współczesny fenomen kulturowy i najszybciej rozwijająca się platforma społecznościowa na świecie. Budzi ogromne kontrowersje, nie tylko z powodu promowania głupoty, ale też wątpliwości co do bezpieczeństwa korzystania z aplikacji. Jeśli chcesz przetestować tę platformę i sprawdzić oferowany content, to wiedz, że można korzystać z TikToka bez zakładania konta. Sprawdź, jak to zrobić.

Tylko na komputerze

Korzystanie z TikToka bez zakładania konta jest możliwe wyłącznie na komputerze. Na urządzeniach mobilnych konieczne jest pobranie aplikacji i tym samym zarejestrowanie się w usłudze (ewentualnie można skorzystać z przeglądarki internetowej, jednak będzie to niewygodne).

Chcąc przetestować platformę na komputerze po prostu wpisz w pasku przeglądarki adres www.tiktok.com. Następnie znajdź interesujące Cię konta i przeglądaj opublikowane na nich treści bez ograniczeń. Możesz nawet udostępniać co ciekawsze filmiki znajomym.

Jedynym ograniczeniem jest tutaj brak możliwości reagowania na treści, czyli polubienia filmików i komentowania. TikTok bez zakładania konta nie będzie również polecać Ci treści w oparciu o Twoje wcześniejsze aktywności na platformie.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.