Czy wyznaczenie administratora bezpieczeństwa informacji jest konieczne?

Maciej Piwowski
05.09.2015

NIE.
Administrator danych wyznacza administratora bezpieczeństwa informacji, nadzorującego przestrzeganie zasad ochrony, chyba że sam wykonuje te czynności (art. 36 ust. 3 ustawy).

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.