Czym jest BaseLinker?

Marek Szydełko
01.03.2021

Zastanawiasz się nad otwarciem sklepu internetowego? Chcesz rozbudować swój biznes e-commerce na większą skalę? Koniecznie dowiedz się, czym jest BaseLinker i ciesz się rozwojem swojej firmy.

Co to jest BaseLinker?

To wybawienie dla każdego pracownika e-commerce. Aplikacja ta synchronizuje wszystkie platformy, na których działasz i automatycznie zbiera dane o zamówieniach w jednym miejscu. BaseLinker pozwala zaoszczędzić twój cenny czas. Za pomocą kilku kliknięć w tym programie umieścisz swoje produkty w każdym kanale sprzedażowym i marketplace’ach, z których korzystasz.

Jeśli jesteś zainteresowany wdrożeniem BaseLinker w swojej firmie, nie zastanawiaj się. Śmiało możesz skorzystać z pomocy https://implemo.pl/. Oni są ekspertami od BaseLinkera, dlatego warto im zaufać

Jakie korzyści daje BaseLinker?

Wprowadzenie tego systemu do swojej firmy umożliwi ci działanie na większą skalę oraz rozszerzenie działalności. Połączenie wszystkich miejsc dystrybucji zwiększy sprzedaż i przyspieszy realizację zamówień, ponieważ będą one spływały do BaseLinkera, nie trzeba już logować się do każdej strony osobno. Aplikacja zapamięta również cennik i parametry produktów, co usprawni wstawianie aukcji. Formalności związane z zamówieniami klientów są zautomatyzowane.

BaseLinker zastąpi cię przy odebraniu informacji o sprzedaży, sprawdzeniu czy wpłata została nadana, odczyta uwagi klienta oraz wyśle wiadomości z podziękowaniami za zakupy. Cały proces realizacji zamówienia odbywa się mechanicznie, a ty zyskujesz więcej czasu na inne zobowiązania. Pakowanie przesyłek też staje się prostsze, kiedy korzystasz z BaseLinker. Program ten powiadamia firmę kurierską o zleceniu nadania, generuje etykiety oraz inne potrzebne dokumenty do wysyłki, a tobie zostaje jedynie je wydrukować i nakleić na paczkę. System odczytuje również stany magazynowe z każdego sklepu internetowego, automatycznie też kończy aukcję, gdy odszyfruje po numerze produktu jego brak w magazynie lub wznawia ofertę, kiedy produkt pojawi się ponownie.

Bezpieczeństwo dla firmy

Oprócz integracji kanałów sprzedaży i synchronizacji z innymi, koniecznymi do prowadzenia działalności e-commerce, aplikacjami, BaseLinker oferuje twojej marce poczucie bezpieczeństwa na rynku. Wszystkie dane przechowywane są w chmurze, masz do nich nieskończony dostęp z każdego miejsca, w którym się znajdujesz oraz komputera, na którym pracujesz. Nie musisz się martwić o wyciek kodów zabezpieczających twoje konto. BaseLinker wprowadziło funkcję bezpiecznego logowania. Utracone hasło odzyskasz tylko, podając nowe.

Podwójna autoryzacja oraz ograniczenie liczby adresów IP przypisanych do jednego konta wprowadza dodatkową ochronę dla firmy. Ponadto codziennie robiona jest kopia zapasowa napływających danych, takich jak informacje o stanie magazynu czy wystawianych fakturach lub paragonach. Nie musisz się tez obawiać o przestój w pracy kiedy zaobserwujesz błędy w aplikacji. Zapewniona obsługa techniczna umożliwia serwis natychmiast po wykryciu nieprawidłowości. BaseLinker śledzi na bieżąco zmiany zachodzące w marketplace’ach i automatycznie dostosowuje twój biznes do nowych wymogów.

Usługi BaseLinker są w pełni zintegrowane ze strategią prowadzenia handlu elektronicznego każdego przedsiębiorcy. System jest intuicyjny i ułatwia prowadzenie e-commerce na wielu płaszczyznach.

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie