Kamera sportowa 4K poniżej 500 złotych. Co kupić?

Remigisz Szulc
27.03.2018

Chcesz uwiecznić swoje sportowe wyczyny? W takim przypadku wybierz dla siebie dobrą kamerę sportową! Teraz za model nagrywający w rozdzielczości 4K możemy zapłacić nawet mniej niż 500 złotych. Na co warto zwrócić uwagę przy zakupach?

Nie każdy może pozwolić sobie na zakupienie kamery od renomowanej marki, która liczy sobie za swoje wyroby znacznie więcej niż inni producenci. Gdy mamy ograniczony budżet, nie oznacza to jednak wcale, że mamy ograniczone możliwości.

Dzisiaj nawet w cenie poniżej 500 złotych możemy zakupić kamerę sportową nagrywającą w rozdzielczości 4K, czyli aż 3840 x 2160 pikseli. Czego możemy spodziewać się po takim sprzęcie?

Oczywiście, niedroga kamera sportowa 4K nie będzie w stanie dać nam tego, co modele z górnej półki. Jednak przeciętnemu użytkownikowi powinna w zupełności wystarczyć. Kamery 4K w cenie poniżej 500 złotych potrafią nagrywać filmy w rozdzielczości 4K w liczbie 25 klatek na sekundę, a dzięki dużej rozdzielczości wynoszącej nawet kilkanaście Mpix mogą robić wspaniałe, dokładne zdjęcia. W przypadku mniejszej rozdzielczości Full HD możemy liczyć już na 60 klatek na sekundę, zatem nasze firmy będą wtedy jeszcze bardziej płynne.

Warto też zwrócić uwagę na komunikację, porty oraz obsługę kamery. Urządzenie powinno być wyposażone w czytnik kart SD, na których możemy zapisywać swoje filmy i zdjęcia, a także plusem będzie łączność Wi-Fi. Im większy ekranik na kamerze, tym lepiej.

Nie zapominajmy też o wykończeniu oraz dodatkach. Kamera powinna być solidnie wykonana, aby wytrzymała używanie w niekorzystnych warunkach. Plusem będą dodatkowe akcesoria w zestawie, na przykład obudowa wodoodporna do nagrywani w trakcie deszczowej pogody czy pod wodą, a także rożne uchwyty, dzięki którym możemy przymocować ją do kasku, na klatce piersiowej, na rower.

Zatem wtedy, gdy nie chcesz przepłacać, kamera sportowa 4K w cenie poniżej 500 złotych także będzie mogła spełnić twoje oczekiwania. Warto sprawdzić dostępne modele już teraz w sieci – zamówienie można złożyć od razu!

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.