Lewandowscy i inni znani rodzice wybrali polską markę łóżeczek niemowlęcych, która korzysta z technologii AR

Antoni Kwapisz
08.12.2020

Technologia rozszerzonej rzeczywistości na dobre wkroczyła do świata zakupów. Rozwiązuje ona jedną z głównych barier, jaką jest brak możliwości bliskiego zapoznania się z produktem online. Obecnie w Internecie kupujemy już nie tylko różne drobiazgi, ale także znacznie większe przedmioty, w tym meble dla dzieci. Dlatego polska marka łóżeczek niemowlęcych Woodies® Safe Dreams wprowadziła technologię AR, aby ułatwić rodzicom wybór odpowiedniego łóżeczka i perfekcyjne dopasowanie go do pokoju maluszka. Z tej innowacji korzystają też znane mamy, na czele z Anną Lewandowską, która wybrała łóżeczko Woodies® Safe Dreams dla swojej córeczki.

Zobacz, jak łóżeczko będzie prezentować się w pokoju

Dla większości rodziców podstawowym kryterium wyboru łóżeczka jest to, czy zapewni ono dziecku najwyższy komfort i bezpieczeństwo. Ważne są jednak także kwestie estetyczne i praktyczne. Rodzice chcą mieć pewność, że łóżeczko wpasuje się w przygotowane wcześniej miejsce, nie ograniczy funkcjonalności pokoju, a przy tym będzie jego główną ozdobą. Teraz można to sprawdzić w 100% online.

Dzięki marce Woodies® Safe Dreams rodzice mogą w ciągu kilku chwil, z poziomu telefonu, dokładnie zapoznać się z wyglądem łóżeczka, a nawet wirtualnie „umieścić” je w pokoiku pociechy. Jest to zasługa nawiązania współpracy z dostawcą technologii rozszerzonej rzeczywistości Reetail:AR.

Jak to działa?

Robienie zakupów online powinno być bardzo łatwe i intuicyjne. Marka Woodies® Safe Dreams zdaje sobie sprawę z tego, że rodzice kompletując wyprawkę dla noworodka mają mnóstwo spraw na głowie i brakuje im czasu na chodzenie po sklepach. Jednocześnie muszą mieć pełne przekonanie, że wybrane łóżeczko spełni oczekiwania ich, a przede wszystkim małego użytkownika. Właśnie dlatego marka, jako pierwsza na polskim rynku w swojej branży, zdecydowała się skorzystać z technologii rozszerzonej rzeczywistości.

Dzięki temu rodzice mogą obejrzeć łóżeczko w widoku 360°, dostrzec każdy detal wykończenia i ocenić warianty kolorystyczne. Prawdziwym przełomem jest natomiast funkcja przeniesienia łóżeczka do świata rzeczywistego. Wszystko sprowadza się do wykonania kilku prostych kroków:

  1. Wybieramy model łóżeczka dziecięcego prezentowanego w technologii AR, np. Hampton Cot Bed.
  2. Klikamy w przycisk ZOBACZ W 3D.
  3. Klikamy w przycisk WYŚWIETL U SIEBIE.
  4. Kierujemy telefon w stronę miejsca, w którym chcemy zobaczyć łóżeczko. Poruszamy smartfonem w górę i w dół – po chwili wyświetli się hologram.
  5. Wyświetlone łóżeczko możemy dopasować do otoczenia, zmienić jego rozmiar, ustawienie – wszystko to zrobimy przy pomocy ekranu smartfonu.

Prawda, że proste? Taki model prezentacji łóżeczka od ręki rozwiązuje problem tysięcy polskich rodziców, którzy toczą niekończące się dyskusje na temat wyboru miejsca ustawienia łóżeczka. Teraz można zweryfikować swoje pomysły w ciągi kilku chwil, bez wychodzenia z domu.

Technologia rozszerzonej rzeczywistości oraz bardzo wysoka jakość wykonania i unikalny design łóżeczek Woodies® Safe Dreams były głównymi powodami, dla których marce zaufały najsłynniejsze mamy w Polsce, czyli Anna Lewandowska, Sylwia Przybysz, Aleksandra Żuraw czy Iwona Cichosz, z którą marka stworzyła wyjątkowy film poradnikowy dostosowany dla osób niesłyszących na temat wyboru bezpiecznego łóżeczka niemowlęcego.

O Woodies® Safe Dreams

To polska marka mebli dziecięcych, której tradycja sięga lat 60. XX wieku. Wszystkie produkty Woodies® Safe Dreams, w tym meblowe wyprawki dla niemowlaka (składające się m.in. z łóżeczka i komody z przewijakiem) są projektowane i produkowane w Polsce. Inspiracją dla marki są ponadczasowy styl skandynawski oraz natura.

Meble dziecięce Woodies® Safe Dreams powstają z drewna pozyskanego wyłącznie w sposób ekologiczny. Co ciekawe, właściciele marki zasadzili własny las w pobliżu swojej manufaktury, w którym zdążyła już zadomowić się… rodzina borsuków.

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.