PB TRAINING – szkolenia i kursy dla elektroników

Remigisz Szulc
16.12.2020

Najlepszą inwestycją dla każdej firmy prowadzącej działalność w branży elektronicznej powinno być wspieranie rozwoju zawodowego swoich pracowników – nie tylko tych zatrudnionych na stanowiskach kierowniczych, ale również wszystkich pozostałych. Dzięki zaznajomieniu pracowników ze współczesnymi standardami IPC i umożliwieniu im zdobycia uznawanych na całym świecie certyfikatów IPC można w łatwy sposób podnieść konkurencyjność swojej marki zarówno na rynku lokalnym, jak i w międzynarodowym otoczeniu biznesowym.

Kompleksowe kursy dla elektroników

Kursy i szkolenia dostępne w PB Training są przygotowywane i prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów-praktyków, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży i potrafią skutecznie przekazać tę wiedzę uczestnikom. Każdy kurs został opracowany tak, aby udział w nim przełożył się na szereg wymiernych korzyści zarówno dla doświadczonych elektroników, jak i dla tych pracowników, których staż w branży jest jeszcze bardzo krótki.

Dzięki temu oferta szkoleń w PB Training jest tak naprawdę przeznaczona dla każdego elektronika-specjalisty, który chciałby podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i zdobyć nowe umiejętności. W trakcie wybranego kursu uczestnicy zapoznają się również z aktualną rewizją danego standardu IPC, a praktyczna wiedza zdobyta dzięki szkoleniu pozwala po powrocie do pracy bardziej efektywnie wykonywać swoje obowiązki służbowe.

Certyfikowane szkolenia IPC

Aktualnie dostępna w PB Training oferta szkoleń z zakresu obowiązujących międzynarodowo norm IPC jest niezwykle bogata i stale dostosowywana do potrzeb oraz oczekiwań klientów, a także uzupełniana o kolejne pozycje. Szkolenia dla elektroników, którzy chcieliby uzyskać tytuł Specjalisty albo Trenera IPC, są organizowane przez PB Training regularnie, a certyfikaty zdobyte po pozytywnym zaliczeniu egzaminu końcowego honoruje się na całym świecie.

Dzięki praktycznemu wykorzystaniu wiedzy dotyczącej standardów IPC w codziennej pracy uczestnicy szkoleń wykonują swoje obowiązki bardziej efektywnie, co przekłada się na lepsze funkcjonowanie i poprawę konkurencyjności firmy, w której są zatrudnieni.

Autorskie szkolenia certyfikacyjne

Kursy i szkolenia z zakresu standardów IPC stanowią przeważającą część oferty PB Training, ale nie jedyną. Dla specjalistów z branży elektronicznej dostępny jest również autorski program szkoleniowy, którego uczestnicy przygotowują się teoretycznie i praktycznie do pracy na stanowisku Koordynatora ESD. Uczestnictwo w kursie pozwala zdobyć unikalną wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie niezbędnym do skutecznego wykonywania obowiązków służbowych Koordynatora ESD – m.in. na temat zagrożeń związanych z ładunkami elektrostatycznymi i sposobów ochrony przed wyładowaniami ESD w środowisku pracy.

Zdobądź certyfikat w renomowanej firmie szkoleniowej

Uzyskanie honorowanego międzynarodowo certyfikatu IPC w konkretnym zakresie jest możliwe dopiero pod warunkiem uczestnictwa we właściwym szkoleniu i zaliczeniu testu egzaminacyjnego z wynikiem pozytywnym. Z uwagi na to, że firm szkoleniowych jest dostępnych obecnie na rynku bardzo wiele, wybierając kurs warto zwrócić szczególną uwagę na to, kto jest odpowiedzialny za przygotowanie uczestników szkolenia do egzaminu – powinni to być fachowcy z bogatym doświadczeniem praktycznym i szeroką wiedzą teoretyczną.

PB Training stanowi jednostkę szkoleniową uznanej na polskim rynku firmy PB Technik. Firma od początku swego istnienia stawia sobie za główny cel dostarczanie szerokiej oferty dedykowanych, najwyższej jakości usług szkoleniowych w zakresie standardów IPC. Od 2017 roku PB Training należy do elitarnego grona firm szkoleniowych posiadających uprawnienia do certyfikowania w tym zakresie. Wszystkie kursy IPC dla pracowników z szeroko rozumianej branży elektronicznej prowadzą doskonale przygotowani merytorycznie specjaliści z wieloletnim stażem w danej dziedzinie.

Pełna oferta profesjonalnych szkoleń certyfikacyjnych dla elektroników jest dostępna bezpośrednio na stronie internetowej PB Training, pod adresem https://pbtraining.com.pl/pl/szkolenia.

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.