Profesjonalna naprawa urządzeń Apple

Antoni Kwapisz
26.09.2019

Chociaż serwisowanie sprzętów marki Apple nie jest łatwym zadaniem, w większości przypadków okazuje się niezwykle opłacalne dla użytkowników. W końcu po co ponosić wysokie koszty związane z zakupem nowego iPhone'a lub iPada, skoro za niewielkie pieniądze można wymienić ekran lub baterię w dotychczas używanym modelu?

  1. Oferta serwisu Apple Flix
  2. Błyskawiczna pomoc dla użytkowników iPhone'ów

Problemem może być jednak znalezienie skutecznego serwisu, który specjalizuje się w naprawianiu sprzętów z logo nadgryzionego jabłuszka. Wiele firm reklamuje się w tej kategorii, jednak nie każda z nich zatrudnia odpowiednich specjalistów.

Oferta serwisu Apple

Jeżeli zależy ci na tym, aby naprawą twojego sprzętu zajęli się technicy z wieloletnim doświadczeniem, powinieneś odwiedzić serwis Apple Warszawa. Na tle konkurencji wyróżnia go nie tylko fachowe podejście do każdego tematu, ale również rozbudowanie oferty serwisu stacjonarnego o dojazd do klienta. Dzięki temu możesz wezwać specjalistę bezpośrednio do domu lub pracy, a ten w krótkim czasie dotrze na miejsce i zadba o to, aby twój Mac lub iPhone znowu działał bez żadnych problemów. Firma udziela gwarancji na świadczone przez siebie usługi. Jeżeli zdecydujesz się na naprawę urządzeń Apple z wykorzystaniem oryginalnych części, to będziesz mógł liczyć na półroczną gwarancję. W sytuacji, w której ze względu na niższą cenę wybierzesz zamienniki, okres gwarancji wyniesie trzy miesiące. Pamiętaj jednak, że chociaż możliwość obniżenia kosztów naprawy może wydawać się dobrym pomysłem, to w praktyce oryginalne części lepiej działają i pozwalają uzyskać odpowiedni komfort użytkowania, co można zauważyć przede wszystkim w przypadku ekranów dotykowych.

Błyskawiczna pomoc dla użytkowników iPhone'ów

Oprócz zapewnienia klientom dostępu do oryginalnych części, świadczenia usług dojazdu oraz objęcia napraw gwarancją, serwis Apple Flix wyróżnia się dwoma istotnymi zaletami. Najważniejszą dla klientów, którzy cenią sobie swój czas jest to, że naprawa może zostać przeprowadzona nawet w piętnaście minut. Dzięki temu nie będziesz musiał zostawiać swojego uszkodzonego iPhone'a lub Maca na kilka - kilkanaście dni, jak to ma czasami miejsce w innych firmach. Drugą zaletą jest zadbanie o najwyższe standardy bezpieczeństwa. Ponieważ wszystkie zlecane naprawy odbywają się przy kliencie, nie musisz się obawiać o to, że niepowołana osoba uzyska dostęp do twoich danych. Tym samym możesz oddać do serwisu nawet urządzenia zawierające istotne pliki lub informacje.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.