Profesjonalny serwis telefonu – jak go wybrać aby się nie zawieźć?

Andrzej Winnicki
12.04.2021

Awaria urządzenia mobilnego zwykle bierze z zaskoczenia. Przez krótką chwilę nieuwagi smartfon może wysunąć się z dłoni i upaść na posadzkę lub chodnik. W wielu przypadkach, aby przywrócić urządzenie do pełni funkcjonalności wystarczy wizyta w serwisie GSM. Jak jednak wybrać miejsce godne zaufania?

Awaria urządzenia mobilnego zwykle bierze z zaskoczenia. Przez krótką chwilę nieuwagi smartfon może wysunąć się z dłoni i upaść na posadzkę lub chodnik. W wielu przypadkach, aby przywrócić urządzenie do pełni funkcjonalności wystarczy wizyta w serwisie GSM. Jak jednak wybrać miejsce godne zaufania? 

Uszkodzenia, na jakie narażony jest najczęściej nasz smartfon to zbity ekran, spadek mocy baterii lub zużyte gniazdo ładowarki. W takich przypadkach naprawa telefonu zwykle opłaca się znacznie bardziej niż kupno nowego aparatu. Ważne jednak, aby poszukiwać serwisów cieszących się uznaniem klientów, a także świadczących usługi w atrakcyjnych cenach. Jednym z takich miejsc jest serwis Senat Komórki.

Jak serwis GSM pomaga zaoszczędzić na nowym sprzęcie

W przypadku uszkodzeń związanych z wyświetlaczem oraz baterią liczy się prawidłowa diagnoza stanu technicznego urządzenia. Koszt wymiany zniszczonych elementów będzie niższy niż kwota, którą trzeba wydać na zakup zupełnie nowego smartfona – to jasne. Niestety czasem serwis telefonu może przewyższać wartość samego urządzenia. Jest tak zwykle w przypadku: 

  • telefonów i smartfonów starszej generacji, 
  • poważniejszych uszkodzeń, wymagających wymiany większej liczby podzespołów.

Doświadczony serwisant będzie mógł jednak trafnie ocenić rozległość uszkodzenia, a tym samym doradzić czy w danym przypadku naprawa będzie się rzeczywiście opłacać. Punkt GSM serwis zapewnia w zakresie wymiany oraz sprowadzenia niezbędnych części. Warto jednak wybierać miejsca, w których korzysta się z oryginalnych części zamiennych, kompatybilnych z popularnymi na rynku modelami.

Serwis GSM Senat Komórki działa na rynku od wielu lat, prowadząc swoją działalność w miastach takich jak Kraków, Katowice oraz Bielsko-Biała. Specjaliści zatrudniani w każdym punktów służą swoim doświadczeniem i wiedzą przy naprawie urządzeń mobilnych, kupnie nowych oraz doborze akcesoriów.

Samodzielna naprawa telefonu, a wizyta w profesjonalnym serwisie

Wiele osób preferuje samodzielne wykonanie drobnych napraw oraz wymiany elementów w swoim urządzeniu. Prawidłowe przeprowadzenie delikatnych operacji na podzespołach wymaga jednak często doświadczenia i pewnej ręki. Samodzielna naprawa telefon może wiązać się z przypadkowym uszkodzeniem elementów urządzenia, a przede wszystkim – z utratą ważności okresu gwarancyjnego. 

Serwis GSM dysponuje odpowiednimi warunkami oraz narzędziami niezbędnymi do przeprowadzenia diagnostyki i niezbędnych napraw. Powierzając smartfona w ręce profesjonalisty można także liczyć na to, że z urządzenia można będzie korzystać przez dłuższy czas, a drobne uszkodzenie nie przełoży się na pogorszenie komfortu korzystania z urządzenia mobilnego. 

Jeśli poszukujesz sprawdzonego serwisu GSM, zapoznaj się z ofertą Senat Komórki. Poza profesjonalną diagnostyką i szybką naprawą, w jednym miejscu można także odpowiednio zabezpieczyć oraz wyposażyć smartfon we wszystkie niezbędne akcesoria, dzięki którym urządzenie będzie dobrze chronione. 

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.