Programy antywirusowe na każde urządzenie

Marek Szydełko
28.02.2020

Mało kto może wyobrazić sobie funkcjonowanie bez telefonu komórkowego, laptopa czy tableta. Zwłaszcza Internet daje bardzo duże możliwości: pozwala pracować, robić zakupy, komunikować się z innymi, oglądać filmy, wyszukiwać informacje, dokonywać płatności i wiele, wiele innych. Myśląc o zaletach Internetu, trzeba jednak pamiętać, że jego powszechna dostępność niesie ze sobą również sporo zagrożeń. Są to złośliwe wirusy, kradzież danych i pieniędzy. Hakerzy potrafią nawet szantażować swoje ofiary, grożąc upublicznieniem prywatnych treści. Nie warto więc ryzykować. Na szczęście z pomocą przychodzą programy antywirusowe.

Jaki program antywirusowy wybrać?

Programy antywirusowe dostępne na rynku bardzo się od siebie różnią. Jak wybrać ten najodpowiedniejszy? Z pewnością warto zwrócić uwagę na jego wielofunkcyjność i zdolność do pracy na różnego typu urządzeniach. Dobrze, kiedy producent umożliwia wybór pod względem funkcji - dzięki temu najlepiej można dopasować program do swoich potrzeb. Wybierając oprogramowane antywirusowe należy także zwrócić uwagę na markę producenta: czy posiada on zaufanie klientów i pozytywne opinie. Wszystkie te wymogi spełnia program Kaspersky: https://www.kaspersky.pl/

Oprogramowanie Kaspersky - skąd tak duża jego popularność?

System antywirusowy Kaspersky to lider na rynku, od wielu lat cieszący się popularnością i uznaniem, czego dowodem są liczne nagrody np. Symbol Cyberbezpieczeństwa 2019 przyznany przez redakcję Monitora Rynkowego w Dzienniku Gazecie Prawnej oraz Monitora Biznesu w Rzeczpospolitej. Nie trzeba jednak wgłębiać się w sukcesy firmy, by docenić ten program. Producent umożliwia ściągnięcie darmowej wersji próbnej, dzięki której każdy sam może zdecydować, czy oprogramowanie mu odpowiada.

Kaspersky to program łatwy i intuicyjny w obsłudze. Działa w sposób ciągły, ale ukryty - nie zakłóca pracy urządzenia. Oprogramowanie może zostać zainstalowane na tablecie, smartfonie, laptopie i komputerze stacjonarnym. Zakupując program, można dokonać wyboru funkcji. Dla jednej osoby priorytetem będzie ochrona rodzicielska, dla drugiej - dobre zabezpieczenie płatności i dostępu do bankowości internetowej. Oprogramowanie Kaspersky pozwala na personalizację w tym zakresie. Może być stosowane zarówno w warunkowych domowych, jak i w firmie. Producent oferuje różne warianty, w zależności od potrzeb użytkowników, zakresu funkcji i ceny.

Myśląc o odpowiednim zabezpieczeniu swoich urządzeń, warto postawić na sprawdzone i niezawodne rozwiązania. Kaspersky to uznany producent, który cały czas ulepsza i uskutecznia swoje antywirusowe programy. Jest więc na bieżąco ze wszelkimi zagrożeniami w sieci, dzięki czemu gwarantuje odpowiednią ochronę.

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.