Twój chłopak to geek? Co jakiś czas pożycz mu swój telefon

Andrzej Winnicki
16.02.2023

Wiele pań uwielbia swoje telefony, ale nie przykłada też dużej wagi do ich stanu technicznego, stabilności i szybkości działania, a tym bardziej do zabezpieczeń. To duży, natomiast powszechny błąd. Jeśli masz podobnie, to skorzystaj z naszej nietypowej propozycji. Poproś swojego chłopaka czy męża, który interesuje się technologiami mobilnymi, aby przez kilka dni poużywał Twojego smartfonu. Dlaczego?

Telefon na pewno zacznie szybciej działać

Twój partner prawdopodobnie przerazi się działaniem telefonu, który od dawna (a może nigdy) nie przeszedł aktualizacji systemu operacyjnego, zabezpieczeń etc. Mało który facet powstrzyma się przed doprowadzeniem takiego urządzenia do porządku, na czym Ty możesz tylko zyskać.

Poprawi się poziom bezpieczeństwa danych zgromadzonych na telefonie

Przy okazji robienia aktualizacji Twój facet prawdopodobnie zajmie się też kwestią bezpieczeństwa. Spodziewaj się, że telefon zostanie dokładnie przeskanowany pod kątem obecności złośliwego oprogramowania, a na koniec pojawi się na nim sensowny program antywirusowy.

Przybędzie Ci przydatnych aplikacji

Oczywiście Twój facet powinien uzgodnić z Tobą pomysł zainstalowania jakichś nowych aplikacji, natomiast jeśli są to programy, które rzeczywiście mogą Ci ułatwić życie czy pozwolić jeszcze lepiej wykorzystać smartfon, to nie oponuj. Prawdopodobnie partner zachęci Cię do zainstalowania aplikacji bankowej, uruchomienia płatności BLIK czy pobrania mObywatela, dzięki czemu nie będziesz już musiała nosić ze sobą portfela.

Zwolni się sporo miejsca

Tym, na co wielu facetów od razu zwraca uwagę, jest zaśmiecenie telefonu partnerki – mnóstwo od dawna nieużywanych aplikacji oraz maksymalne zajęcie pamięci wewnętrznej przez zdjęcia czy filmiki. Twój partner może Ci zaproponować uruchomienie jakiejś usługi chmurowej, co pozwoli od razu odzyskać mnóstwo miejsca i tym samym przyspieszyć działanie smartfonu.

 

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie