Ultimate Ears – nie słyszałeś? A powinieneś.

Antoni Kwapisz
21.02.2018

Ultimate Ears to marka z ponad 20-letnią tradycją. Należy do Logitecha i produkuje głośniki Bluetooth zbierające pochlebne opinie na całym świecie. Ultimate Ears raźno wkracza również na Polski rynek, na którym jej produkty spotykają się z ogromnym zainteresowaniem.

Planujesz zakup mobilnego głośnika? Lepiej sprawdź ofertę Ultimate Ears

Amerykańskie przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji świetnie wyglądających, oferujących doskonałą specyfikację i mocnych konstrukcji głośników Bluetooth. Urządzenia zbierają doskonałe oceny, a w benchmarkach deklasują konkurencję. Doskonale sprawdzają się do słuchania muzyki, w której dominują niskie tony. House, Hip-hop, czy RnB będą brzmiały na nich po prostu rewelacyjnie.

Wonderboom – głośnik dla każdego(?)

Tani i bardzo dobry. Tak w skrócie można opisać najtańszy produkt z oferty Ultimate Ears. Wonderboom oferuje kompaktowe wymiary, przestrzenny dźwięk z 360-stopniową emisją, niemal całkowitą wodoodporność oraz trwałą konstrukcję, której niestraszne są uszkodzenia mechaniczne.

Ważący zaledwie 425 gramów głośnik wyposażony został w litowo-jonowy akumulator ładujący się do pełna w 2,8 godziny, zapewniający 10 godzin nieprzerwanej pracy. Wonderboom oferuje pasmo przenoszenia między 80 Hz i 20 kHz, a jego maksymalna głośność to 88 dB.

Głośnik może być parowany z 8 urządzeniami źródłowymi i można podłączyć go do dwóch źródeł dźwięku jednocześnie. Korzystając z dwóch Wonderboom’ów w tym samym czasie, możliwe jest strumieniowanie muzyki do dwóch głośników naraz. Zasięg każdego z nich to aż 30 metrów. Wonderboom doskonale sprawdza się do słuchania muzyki w domu, w plenerze i w podróży, a wszystko to w atrakcyjnej i niezwykle konkurencyjnej cenie wynoszącej 399 złotych.

Boom 2 – najlepszy głośnik Bluetooth za ponad 500 złotych

Taką ocenę uzyskał w rankingu prowadzonym przez moreleTV. Zachwycająco dobry, oferujący świetny i głośny dźwięk, idealnie sprawdza się do grania muzyki na większych imprezach – zarówno w domu, jak i poza nim. Jego rezonujący i szeroki bas pokochają wszystkie domówki. Spory litowo-jonowy akumulator może zapewnić do 15 godzin ciągłego słuchania muzyki, a czas jego ładowania jest krótszy w porównaniu do Wonderboom’a i wynosi 2,5 godziny. Solidnie wykonana obudowa została wykończona gumą zapewniającą pewniejszy chwyt. Głośnik może zostać podwieszony na standardowym mocowaniu D-Ring.

Boom 2 posiada funkcję zestawu głośnomówiącego i łatwo dostępne regulatory głośności, dzięki czemu sterowanie muzyką jest jeszcze prostsze. Głośnik może grać z maksymalną głośnością 90 dB, waży 548 gramów i dodatkowo wyposażony został w technologię NFC, która ułatwia parowanie do 8 źródeł dźwięku. Wszystko co powyżej, czyni go jednym z najlepszych głośników Bluetooth za więcej niż 500 złotych.

Megaboom – prowodyr imprezy

Potężne basy, głęboki dźwięk i najmocniejsza specyfikacja spośród głośników Ultimate Ears. Taki jest Megaboom. Waży 877 gramów, może grać z głośnością 90 dB, charakteryzuje się szerokim pasmem przenoszenia: 65 Hz – 20 kHz. Dzięki dwóm dużym membranom o średnicy 50,8 mm oraz dwóm radiatorom o wymiarach 50,8 x 101,6 mm, niestraszny mu żaden gatunek muzyki. Za najlepsze doznania w świecie mobilnej muzyki przyjdzie Ci zapłacić 999 złotych. Sporo? To zależy od tego, czego oczekujesz od profesjonalnych głośników Bluetooth.

Czy zastanawiałeś się jak wykorzystałbyś mobilny głośnik? W domu, plenerze, czy na domówce? Niezależnie od miejsca i sposobu użytkowania, Megaboom zapewni Ci najlepszą jakość muzyki.

Pełną ofertę głośników Ultimate Ears znajdziesz w dobrych sklepach z elektroniką.

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.