Słuchawki Samsung – sala koncertowa w kieszeni?

Jerzy Biernacki
21.12.2022

Męczy Cię noszenie dużych słuchawek, ale nie możesz rozstać się ze soją muzyką i czasem masz dość zgiełku miasta? Słuchawki Samsung Galaxy Buds2 oraz Buds2 Pro zmienia Twój muzyczny świat i pozwolą Ci się odciąć od otoczenia zawsze wtedy, gdy tego zapragniesz.

Najlżejsze i najmocniejsze? Posłuchaj i uwierz!

Słuchawki Samsung z serii Galaxy Buds2 są niezwykle lekkie i stylowe, ale mają w sobie potężną moc. Czy brzmią tak samo dobrze, jak wyglądają? Tak! Model Buds2 Pro posiada dwudrożne przetworniki o szerokim zakresie częstotliwości, dzięki czemu każdą, nawet doskonale znaną piosenkę pokochasz od nowa, usłyszysz nowe dźwięki i poczujesz głębię. To wszystko również za sprawą dźwięku 24-bit. Każda nuta zabrzmi niezwykle realistycznie, a we współpracy z urządzeniem odtwarzającym Samsung Galaxy, wszystkie dźwięki otoczą Cię i sprawią, że zanurzysz się w nich bez pamięci! Pamiętaj, że czysty dźwięk zaczyna się u źródła. Ulepszony Samsung Seamless przesyła pełny 24-bitowy dźwięk do Twoich Buds2 Pro, zachowując wysoką jakość sygnału[1].

Masz dość szumu miasta i dźwięków, które Ci przeszkadzają? Dzięki trzem mikrofonom o wysokim SNR (stosunek sygnału do szumu) Galaxy Buds2 Pro śledzą i eliminują więcej dźwięków z zewnątrz - nawet tak subtelnych jak wiatr[2]. Nie chcesz, aby ominęła Cię ważna rozmowa? Wystarczy zacząć mówić a słuchawki Galaxy Buds2 Pro wyłączą tryb ANC i przejdą w tryb nasłuchu dźwięku otoczenia – umożliwiając Ci rozmowę bez wyjmowania ich z uszu.

Czeka Cię długa podróż? Bez obaw! Słuchawki Samsung Galaxy Buds2 zapewnią Ci rozrywkę i ciszę nawet przez 5 godzin z włączonym ANC. Pamiętaj również, że masz ze sobą etui ładujące, które po pełnym naładowaniu baterii wewnętrznych zagwarantuje nawet 18 godzin pracy z włączonym ANC lub 29 bez tej funkcji. Niezależnie od tego, czy oglądasz ulubiony serial, słuchasz kolejnych utworów ze swojej playlisty czy spędzasz czas na zewnątrz, Galaxy Buds2 sprawiają, że przez cały dzień możesz cieszyć się komfortem i pozostawać w kontakcie.

Masz specyficzne wymagania odnośnie dźwięku? Żaden problem! Galaxy Buds2 sprawiają, że Twoje dźwiękowe doznania są dokładnie takie, jak lubisz. Do wyboru masz aż sześć ustawień korektora (EQ), bez trudu znajdziesz więc idealne dla siebie, bogate brzmienie, w którym zanurzysz się z przyjemnością. Muzyka klasyczna? Ciężki rock, a może łagodny jazz? Dobierz odpowiednie ustawienia i ciesz się swoimi playlistami tak, jak lubisz! Nie zapomnij również wybrać pasującego do Twojego stylu koloru. Czarne, białe, a może lawendowe w pastelowym odcieniu? Niech słuchawki Samsung Galaxy Buds2 będą takie, jak Ty!

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska

-

[1] Wymagane jest urządzenie Samsung Galaxy z interfejsem One UI w wersji 4.0 lub nowszej. Wsparcie 24-bitowego dźwięku może się różnić zależnie od aplikacji

[2] Włączanie Wykrywania głosu można ustawić w aplikacji Galaxy Wearable.

 

 

Komunikat prasowy

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie