Genialne gadżety dla prawdziwego gracza

Maciej Piwowski
16.05.2020

Podobno graczem się JEST a nie BYWA. Jeśli należysz do tych, których ulubioną aktywnością fizyczną jest granie w gry na komputerze albo konsoli – to mamy dla Ciebie niezłą gratkę! Poniżej przedstawiamy genialne gadżety, w które powinien wyposażyć się każdy prawdziwy gracz. Doszły do nas pogłoski, że zostały one wyposażone w magiczne moce pomagające przejść na kolejny level... Hmm... ile w tym prawdy? Sam musisz sprawdzić. No to lecimy!

Budzik Gracza Playstation

Życie gracza nie należy do najłatwiejszych: nieprzespane noce spędzone na zdobywaniu levelu, a potem potworna poranna pobudka na 8.00 do szkoły. Nie jest lekko jest być graczem! Mamy jednak coś, co umili Wam poranne wstawanie! Budzik Gracza PlayStation sprawi, że z chęcią wstaniesz rano z łóżka, aby pobijać kolejne rekordy. To nietypowy budzik, który kształtem do złudzenia przypomina pada do gry! Jest prawie tej samej wielkości, w czarnym kolorze i nawet wszystkie przyciski się zgadzają – tak jak na kontrolerze do gry! Z takim Budzikiem PlayStation poranki staną o wiele bardziej znośne. Budzik codziennie (oprócz weekendów!) przypomni Ci, że jesteś graczem i zachęci Cię do pobudki po całej nocy spędzonej na padzie lub klawiaturze.

Kubek Game Over dla gracza

Cały dzień rozmyślasz o tym, kiedy zaszyjesz się w swoim pokoju, usiądziesz wygodnie w fotelu i odpalisz ulubioną grę? A może jesteś amatorem koleżeńskich turniejów w Fifę? Jeśli ta zdania do Ciebie idealnie pasują – mamy gadżet, który umili Ci godziny spędzone na graniu – Kubek Game Over. Nie jest to jednak zwykły kubek, bo zamiast standardowego ,,ucha” ma kontroler do gry! To jednak nie wszystko! Wewnątrz kubka, na spodzie widnieje napis GAME OVER, który oznacza, że skończyła Ci się herbata lub kawa i czas śmigać po dolewkę! Kubek świetnie też sprawdzi się jako prezent dla gracza, więc śmiało możesz go podarować kumplowi na urodziny.

Konsola retro 401 gier

Taki gadżet pamiętają tylko wytrawni, starsi gracze. Nie oznacza jednak, że ktoś inny nie może go mieć! Podłączcie Retro Konsolę do telewizora i przenieście się w czasie! Konsola retro 401 gier wygląda i działa, jak ta uwielbiana w latach 80. Konsola Retro ma wgranych ponad 400 gier 16-bitowych i dwa kontrolery do użytku dla wielu graczy. W zestawie znajdziecie kable zasilające RCA i UK. Lets`s play the game!

Plakat Zdrapka 100 gier do zagrania przed śmiercią

Plakat Zdrapka 100 gier do zagrania to zbiór gier, w które każdy szanujący się gracz powinien zagrać przed śmiercią. Pod zdrapkami ukryto następujące gry: Angry Birds, FIFA, Elite, Borderlands 2, Spyro The Drago, Doom II, Sonic The Hedgehog 2, Frogger, The Simpsons: Hit and Run, Rayman 2, Gauntlet Dark Lagacy. W sumie 100 kultowych gier! A na czym polega cała zabawa? Zdrapujesz kwadracik z podpisem gry, w którą już grałeś i tym oto sposobem możesz pochwalić się kumplom swoim wynikiem!

Wycieraczka Gracza Pad

Nie sądzimy, abyś idąc klatką schodową przyglądał się wycieraczkom pod drzwiami, bo i po co. Wszystkie wyglądają tak samo, są nudne i w podobnych kolorach. A co jeśli by tak położyć pod drzwiami wycieraczkę w kształcie pada do gry PlayStation? Obok takich drzwi nikt nie przeszedłby już obojętnie, masz nasze słowo! Wycieraczka Gracza Pad została tak wymyślona, aby swoim wyglądem i kształtem jak najbardziej przypominała kontroler do gry. Goście, wchodząc do Waszego mieszkania od razu będą wiedzieli, że mają do czynienia z rasowym graczem.

Lampka Minecraft Creeper

Minecraft to prawdopodobnie jedna z najbardziej znanych gier na świecie, a Creeper to jeden z najbardziej niebezpiecznych mobów w tej grze! Od teraz może zamieszkać również w Twoim i strzec snu jako lampka nocna! Lampka zaprojektowana została z detalami, które pozostają wierne słynnej pikselowej grze Minecraft. Lampka daje delikatne, oczywiście zielone światło i prezentuje się niezwykle efektownie. Zasilana jest bateriami AAA, więc możesz ją postawić, gdzie tylko zechcesz!

W tym artykule przedstawiliśmy Wam tylko niektóre z genialnych gadżetów, które powstały na podstawie świata gier. W Toys4Boys znajdziecie ich jeszcze więcej! Gadżetów dla graczy szukajcie na stronie https://www.toys4boys.pl/476-gadzety-dla-graczy

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.