Hosting, bardzo niebanalna rzecz

Maciej Piwowski
21.08.2015

Codziennie, miliony internautów przeglądają przeróżne strony www, portale, serwisy hobbystyczne czy blogami internetowe. Wolne działanie serwisu lub ciągłe przerwy w jego działaniu, mogą być jednak irytujące, a nawet dyskwalifikować stronę w oczach użytkowników. Warto zatem zainwestować w profesjonalny hosting.

Wybór nie jest łatwy. Dobry serwer, z doskonałym wskaźnikiem „uptime”, to podstawa. Równie ważne są jednak także i inne cechy. Hosting Farm, jako jedna z niewielu firm, oferujących hosting na Wyspach Brytyjskich, cieszy się tak dużym zaufaniem klientów. Renomę budowano przez bardzo długi czas. Firma pracowała zarówno nad funkcjonalnością, jak i dobrymi kontaktami z klientami.

Co wyróżnia Hosting Farm?

W swojej ofercie przedsiębiorstwo posiada bardzo szybkie i wydajne serwery, oparte na maszynach wyposażonych w kilka procesorów, potężną ilość pamięci RAM oraz szybkie dyski SAS, umożliwiające błyskawiczny dostęp do zasobów. Sam system operacyjny – CloudLinux, pozwala na dynamiczne przydzielanie zasobów, dzięki czemu jeden użytkownik nie blokuje następnych. Dodatkowo, Hosting Farm oferuje pełny support, przez siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę. Dzięki temu każdy, kto poszukuje pomocy, znajdzie ją niemalże natychmiastowo. Hosting Farm szanuje swoich klientów i oferuje im niskie ceny rejestracji domen oraz ich przedłużenia, zaś wszystkie serwery objęte są regularnym backupem danych, dzięki czemu klient nie jest narażony na utratę swoich informacji czy plików zapisanych na serwerze. Warto zauważyć, że czas żywotności serwerów wynosi 99,96 %, co jest niezwykle dobrym wynikiem.

Korzystaj bez obaw i ciesz się szybkością

Ponieważ wszystkie parametry serwerów Hosting Farm są tak dobrane, aby pozwalały na bardzo szybkie działanie sprzętu, czas oczekiwania na załadowanie się strony jest krótki. Internauta może szybko pobrać z serwera, czy zapisać na nim swoje dane i pliki.

Na klientów indywidualnych oraz firmowych czeka specjalna oferta, podzielona na dwie grupy. Klienci, którzy nie wymagają dużej pojemności na dyskach ani olbrzymich limitów transferu danych, mogą wykorzystać opcję „Starter” lub „Home”. Użytkownicy potrzebujący dużej przestrzeni i większych limitów, wykorzystać mogą ofertę „bussiness”. Hosting Farm przygotował również ofertę dla przedsiębiorstw, które zajmują się tworzeniem i administrowaniem serwisami internetowymi. „Reseller Hosting” gwarantuje olbrzymie limity, sporą ilość miejsca na serwerze oraz możliwość wykorzystania dowolnej liczby domen. Na każdym serwerze można stworzyć dowolną liczbę baz danych, dzięki czemu możliwe jest utrzymanie na nim porządku.

Hosting Farm – naprawdę warto

Możemy śmiało stwierdzić, że oferta Hosting Farm jest imponująca. Firma od lat konsekwentnie buduje swoją markę, dzięki czemu klienci chętnie korzystają z jej usług. Bardzo dobre ceny rejestracji domen regionalnych i globalnych, pełne wsparcie techniczne oraz szybkie i bezproblemowo działające serwery, to tylko niektóre atrybuty Hosting Farm. Wysoki poziom usług oraz mocne wsparcie techniczne przekładają się na liczne, pozytywne opinie na rynku. Korzystając z oferty tego przedsiębiorstwa, gwarantujemy sobie sukces. Zapraszamy na stronę www.hostingfarm.co.uk.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.