Ile kosztuje TIDAL?

Antoni Kwapisz
22.01.2024

TIDAL to druga najpopularniejsza aplikacja do streamingu muzyki, zaraz po Spotify. Zapewnia dostęp do tysięcy utworów i wykonawców, wyróżniając się na tle szwedzkiego konkurenta dużo lepszą jakością odtwarzania strumieniowego – ale tylko w wyższym planie. Zastanawiasz się, ile kosztuje TIDAL? Aktualne stawki (na koniec 2023 roku) znajdziesz w naszym artykule.

Czym jest TIDAL?

TIDAL to platforma, którą wiele osób może kojarzyć z najsłynniejszym muzycznym małżeństwem na świecie, czyli Beyonce i Jayem-Z. Oboje stoją za tym projektem, co stanowi ogromną wartość marketingową i pozwoliło TIDAL-owi rzucić wyzwanie niekwestionowanemu liderowi rynku, czyli szwedzkiej platformie Spotify.

TIDAL, co ważne, nie jest platformą bezpłatną. W odróżnieniu od Spotify nie znajdziemy tutaj żadnego darmowego planu. Mamy jedynie możliwość przetestowania aplikacji bez opłat przez 30 dni (dla nowych kont).

Ceny planów TIDAL

Z TIDAL można korzystać albo w ramach indywidualnego konta, albo konta Family dla maksymalnie 6 użytkowników. Ceny różnią się również w zależności od planu – do wyboru mamy standardowy HiFi oraz HiFi Plus z dużo lepszą jakością dźwięku.

Ceny przedstawiają się następująco:

  1. HiFi – 21,99 zł miesięcznie.
  2. HiFi Plus – 39,99 zł miesięcznie.
  3. Family HiFi – 34,99 zł miesięcznie.
  4. Family HiFi Plus – 59,99 zł miesięcznie.

Tanio zatem nie jest, natomiast jeśli bardzo zależy Ci na doskonałej jakości odtwarzania muzyki, to TIDAL stanowi chyba najlepszą alternatywę dla Spotify,

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie